Ayvalık +902663316700 | Çeşme +902327121808

Güvenlik Politikası

Güvenlik Sistemimiz

Şirketimizin öncelikleri arasında müşterilerimizin güvenli bir ortamda online alışveriş yapabilmelerini sağlamak birinci sırada yer almaktadır. Sitemizde yapılan işlemler ve müşteri bilgileri teknolojik koruma sistemleriyle güvende bulunmaktadırlar. Sitemizde yapılan alışverişler sırasında müşterilerin girdiği bilgiler sitemizden bağımsız olarak ilgili bankalara uluslararası bir güvenlik şirketi olan Global Sign tarafından iletilir.


Kredi Kartı Güvenliği

Web üzerinden alışveriş herhangi bir sayfada girilen bütün bilgiler, tarayacınızın(Browser) alt kısmında küçük anahtar ile simgelenen güvenlik ağı ile şifrelenerek sistemlerimize aktarmakta ve bu sayede dışarıdan bu bilgilerin alınması, okunması ve kullanılması mümkün olmamaktadır. Şifrelenerek sistemlerimize aktarılan bu bilgiler arasında yer alan kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, kart tipi ve CVV2 güvenlik numarası kesinlikle şirket personeli tarafından görülememektedir. Ayrıca bu kredi kart numaraları mağazamız tarafından saklanmamaktadır.


Kişisel Bilgi Güvenliği

TURYOL, müşterilerinin ve ziyaretçilerinin kişisel gizlilik haklarına riayet eder. Hiçbir ziyaretçi veya müşteriden siteye girdiği anda otomatik olarak kişisel bilgi toplanmaz. Otomatik olarak toplanan bilgiler arasında yalnızca belirli kişisel olmayan bilgiler vardır. E-posta adresi ve posta adresi, telefon gibi bilgiler yalnızca firmamızın standart bilgilendirme prosedürleri için kullanılır ve bu bilgiler ancak müşteri olma aşamasına gelmiş ziyaretçiler kendi inisiyatifleri ile ilgili forma girdiğinde veritabanına kaydedilebilir. Firmamız hiçbir suretle standart prosedürde toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı taahhüt eder. Bunun yanında araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde mağazamız, kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.